• Friss
A+ Egészségügyi Ibuprofen 200 Mg Gélkapszula, fájdalomcsillapító/lázcsillapítót (NSAID), Made in USA, 160 Szám

A+ Egészségügyi Ibuprofen 200 Mg Gélkapszula, fájdalomcsillapító/lázcsillapítót (NSAID), Made in USA, 160 Szám

HUF 4576.50

Tartalmaz hatóanyagot 200 mg Ibuprofén (nem-szteroid gyulladásgátló gyógyszer)—hasonlítsa össze a hatóanyaga Advil Folyékony Gél.Átmenetileg csökkenti a lázat, illetve enyhíti a kisebb fájdalmak miatt fejfájás, fogfájás, hátfájás, menstruációs görcsök, a nátha, izmos fájdalom, de kisebb fájdalom, az ízületi gyulladás.Gélkapszula vagy folyadékkal töltött kapszulát, amely könnyebb, hogy az emberek, akik nyelési nehézség.Büszkén készült az USA-ban a hozzávalókat átmeneti mentességet a leggyakoribb a fájdalmak, a nagy érték; Tartalmaz 160 gélkapszula.Hogy van-e kisebb ízületi fájdalom, vagy más ízületi fájdalom, megtalálja a megkönnyebbülés Egy+ Egészségügyi Ibuprofen 200mg Gélkapszula.

Részletes specifikációk

Termék-kiegészítések